ARCHIWUM

Wiosna na Chmurkowych półkach!

Opublikowano: 14-03-2017

Uwielbiam wiosnę! Myślę, że to idealny moment na zmiany! Idealny na uśmiech i odrobinę przyjemności. A żeby było o nie łatwiej, mam dla Was bardzo wiosenną promocję u Chmurki.

Powodów jest kilka – idzie wiosna, będzie ciepło i miło, aż się chce dawać prezenty! Trzeba uczcić nową sprawniejszą chmurkową stronę, i fakt, że udało się już wszystko zrobić w niej jak należy. Ale najważniejszy powód to chęć odświeżenia chmurkowych półek! Julie Asselin jakby czytała w moich myślach, bo postanowiła zrobić dokładnie to samo. Co to oznacza? Cała paleta jej kolorów zostaje zmieniona! Barwniki będą teraz bardziej eko, co ma przecież same plusy 🙂 Julie więc „bawi się” na nowo w przelewanie wyobraźni na przędzę, tworząc kolejne, piękne i oryginalne mieszanki.

Jakby nie patrzeć, jest to więc ostatnia szansa by zdobyć moteczki w obecnych kolorach! 🙂 Z wielką chęcią organizuję więc wiosenne porządki, które będą trwać od teraz aż do 28 marca! Wszystkie włóczki od Julie Asselin będą w tym czasie przecenione do 17%.

Więc jeśli marzyliście o jakimś kolorowym precelku… to zapraszam do mojego sklepiku!
Wszystkiego wiosennego życzę!

Marzena