O mnie

„Chmurka” swoją nazwę wzięła od bardzo uroczej, puchatej owcy z książki „Sprawiedliwość owiec” (nie mylić z milczeniem!), a założyłam ją ja, czyli Marzena, której marzeniem było taki wełnisty sklep posiadać. Od kilku lat jestem zakochana w dzierganiu i nie ma szans żeby mi przeszło. Ze wszystkich moich pasji, ta właśnie sprawia mi najwięcej radości, a jak wiadomo, nie ma nic lepszego niż połączenie przyjemnego z pożytecznym.

 

W połowie 2017 roku poszłam o krok dalej i spełniłam kolejne marzenie! W ofercie Chmurki znajdziecie już nie tylko ręcznie farbowane, luksusowe i ekologiczne włóczki utalentowanej kanadyjki Julie Asselin. Zakochana w kolorach, naturalnych włóknach wysokiej jakości, przepełniona pomysłami i chęcią tworzenia stworzyłam swoje własne ręcznie farbowane włóczki! Musicie wiedzieć, że wybierając towar, kieruję się osobistymi odczuciami – nie ma szans by zapodziała mi się w ofercie włóczka, z której sama nie chciałabym dziergać. Każdy motek wybieram starannie, zwracam szczególną uwagę na to, żeby owce, alpaki i kózki, które użyczają nam swojego dobra, wiodły szczęśliwe życie wolne od cierpień. Chmurka łączy miłość do zwierząt z uwielbieniem do wyjątkowych, luksusowych nitek, które rozpieszczają duszę, oczy i ciało.

Ciągle poszerzam ofertę o nowe kolory i bazy- liczę na to, że znajdziecie tu coś dla siebie, a jeśli nie, to postaram się Wasze wełniane marzenie spełnić w przyszłości.