ARCHIWUM

Nowa, lepsza strona Chmurki!

Opublikowano: 26-02-2017

Trochę się pozmieniało! Mam nadzieję, że na lepsze. Zapraszam Cię do nowej odsłony sklepu! A co się zmieniło?

1. Wzory! Wszystkie moje wzory możecie nabyć bezpośrednio ode mnie, bez naliczanych mi czy Wam dodatkowych prowizji czy podatków 🙂 klik! Wzory można pobrać w panelu klienta i są tam dostępna od dnia zakupu aż do końca świata. Czyli możecie w każdym miejscu mieć do nich dostęp.

2. Coś, czego na pewno brakowało… czyli informacja o braku magazynowym na stronie kategorii.

3. Strona działa sprawniej i szybciej – kategorie w panelu bocznym rozwijają się bez potrzeby przeładowania strony. Mała rzecz, ale czasem naprawdę potrzebna. Zwłaszcza gdy się spieszymy. Dodatkowo strona będzie ładować się szybciej, co mnie również bardzo cieszy.

 

4. Można płacić przez PayPal lub kartą kredytową!
5. Cena przesyłki pocztowej sama się przelicza – nie musicie ręcznie wybierać tańszej przesyłki dla akcesoriów czy kart.
6. Dostępna jest opcja wysyłki zagranicę (dostępna niemalże w całej Europie), a cena przelicza się również automatycznie w zależności od wielkości paki, więc od razu możecie ją poznać 🙂
7. W końcu aktualności na stronie będą wyświetlać się tak jak należy, a dodatkowo po wejściu w „Co nowego” znajdziecie archiwum postów.

8. Czat również przeszedł małą zmianę, myślę, że wygląda teraz lepiej.
9. Strona jest teraz responsywna, co oznacza, że na tabletach i telefonach działa jak należy.
10. I równie duża zmiana, ale myślę, że dla Polek mniej istotna – angielska wersja strony, z cenami w euro i wysyłką zagranicę i jej kosztami również przeliczającymi się automatycznie. Planuję więc konkretnie wejść na rynek europejski i pokazać Chmurkę poza granicami 🙂

 

Mała, tymczasowa zmiana, za którą przepraszam – e-mail uległ chwilowo zmianie, więc kontaktujcie się ze mną pod tym adresem: uchmurki@gmail.com

 

Zapraszam więc do sklepiku! Jestem ciekawa Waszych opinii. Mam nadzieję, że to wszystko ułatwi Wam oglądanie i nabywanie wełnianych słodkości!

 

Pozdrawiam,

Marzena