ARCHIWUM

Goat on the Boat! Czyli Chmurkowa, ręcznie farbowana włóczka!

Opublikowano: 07-09-2017

Nie mogłam doczekać się tego dnia!
Chciałabym Wam dziś przedstawić moją własną, cudownie miękką, ręcznie farbowaną włóczkę! Goat on the Boat, czyli koza (kaszmirska!) na łodzi to pierwsze Chmurkowe dzieło, pełne samych dobroci. Wybór bazy był bardzo ważny i na start zdecydowałam dać Wam coś wyjątkowego, czyli połączenie merynosa, jedwabiu i najmilszej wełny świata – kaszmiru.


Goat on the Boat jest tak skręcona z 3 nitek (3ply) by była przyjemnie sprężysta i jednocześnie bardzo, bardzo miękka! Dzięki dodatku jedwabiu posiada delikatny połysk co świetnie gra z kolorami! Mnie ta baza zachwyciła, mam nadzieję, że skradnie Wasze serca! A ucieszy ona nie tylko ciało ale i duszę, bo Chmurkowe włóczki (jak wszystkie, które są w sklepiku) i ta jest przyjazna zwierzętom. Możecie być pewni, że wełna pochodzi wyłącznie ze sprawdzonych hodowli, które zapewniają owcom odpowiednie warunki
Wszystko to opakowałam w cudnie tłoczone, delikatne etykiety. Projektem zajęli się bardzo zdolni ludzie, którzy zdecydowanie poczuli Chmurkowy klimat, prawda?

 

 

Goat on the Boat swoją premierę będzie miało już w tę sobotę, na Drutozlocie! Przygotowałam dla Was 11 kolorów, w tym te, które użyłam do swojej wersji Find Your Fade. Zaraz po powrocie z Torunia włóczki pojawią się w sklepiku i będziecie mogli bliżej im się przyjrzeć i przeczytać o nich co nieco 🙂. Jeśli zabraknie precelków obiecuję jak najszybciej dostarczyć nowych! Nie martwcie się!

 

Jestem ogromnie ciekawa co sądzicie o kolorach! Które podobają się najbardziej? Już mam w głowie mnóstwo kolejnych! Jeśli tylko macie ochotę zapraszam Was na bloga, gdzie znajdziecie ciut więcej informacji: http://welnianemysli.blogspot.com/…/goat-on-boat-czyli-chmu…

Do zobaczenia na Drutozlocie!